Allahindlus!

OstroVit PHARMA FERR AID (60caps)

Original price was: 6,80 €.Current price is: 4,00 €.

1 laos

Kirjeldus

OstroVit PHARMA FERR AID – on toidulisand, mis sisaldab rauda, ​​C-vitamiini, B6-vitamiini, foolhapet ja B12-vitamiini. OstroVit Pharma on sari, mis seab esikohale tooraine kvaliteedi, tootmise farmaatsiahoolsuse ja kõik komponendid, tänu millele toidulisand luuakse. OstroVit Pharma on absoluutselt eliitne toidulisand tarbijatele, kes teavad, mis on nende jaoks kõige olulisem.

 • 5 toimeainet
 • 60 kapslit pakendis
 • Tooraine ja toodangu kõrgeim kvaliteet
 • Tume, klaaspakend
 • Kergesti neelatavad kapslid
 • Tootest piisab kahekuuliseks lisatoiduks
 • Aitab õiget punaste vereliblede ja hemoglobiini tootmist

OstroVit Pharma Ferr Aidis sisalduvate koostisosade omadused:

Raud – aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini õigele tootmisele. See aitab säilitada õigeid kognitiivseid funktsioone. Aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele. Aitab kaasa õigele hapniku transportimisele organismis ja immuunsüsteemi korralikule toimimisele. Aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See mängib olulist rolli rakkude jagunemise protsessis.

Foolhape – see on hädavajalik ribonukleiin- ja desoksüribonukleiinhapete sünteesiks ning sellest tulenevalt rakkude jagunemiseks ja kudede kasvuks, metüülimisreaktsioonideks ja aminohapete metabolismiks. See mängib olulist rolli loote sünnidefektide ennetamisel. Raua ja B12-vitamiini kõrval on see üks vererakkude ehitusplokke. Foolhappe või B12-vitamiini puudus põhjustab megaloblastilist aneemiat.

B6-vitamiin – aitab säilitada õiget homotsüsteiini ainevahetust ja korrigeerida tsüsteiini sünteesi. See aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele. See aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele. Aitab kaasa valkude ja glükogeeni õige metabolismi säilitamisele. Aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone, punaste vereliblede tootmist ja immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist. Aitab kaasa väsimustunde vähendamisele ja hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.

B12-vitamiin – aitab säilitada õiget energiavahetust. See aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele, homotsüsteiini metabolismile, psühholoogiliste funktsioonide säilitamisele ja punaste vereliblede tootmisele. Lisaks aitab see kaasa immuunsüsteemi korralikule toimimisele, aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See mängib rolli rakkude jagunemise protsessis.

C-vitamiin – suurendab raua imendumist. See aitab säilitada immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist intensiivse füüsilise koormuse ajal ja pärast seda. Aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele. Aitab säilitada närvisüsteemi nõuetekohast toimimist, säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ja immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist. Aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

OstroVit Pharma Ferr Aidis sisalduvate koostisosade omadused:

 • Mõju õigele punaste vereliblede tootmisele ja hemoglobiinile
 • Aitab säilitada õiget energiavahetust
 • Aidake kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele
 • mängida olulist rolli rakkude jagunemise protsessis

Laboratoorselt tõestatud kvaliteet

Klientide tervise huvides testitakse meie toodetud tooteid regulaarselt sõltumatus akrediteeritud laboris, et tagada ja säilitada kõrgeim kvaliteet.

Kasutamine

KASUTAMINE: Tarbi 1 portsjon (1 kapsel) päevas pärast sööki koos rohke veega. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele. Kasutamine rasedatel pärast arstiga konsulteerimist.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge tarbige, kui olete allergiline mõne toote koostisaine suhtes. Toodet ei tohi kasutada lapsed ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISAINED: C-vitamiin (l-askorbiinhape), raud (raud (II) diglütsinaat), kapsli kest (täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos), vitamiin B6 (püridoksalo-5′-fosfaat P-5-P), foolhape (glükoosamiini sool (6S) ) -5-metüültetrahüdrofoolium – 5-MTHF), vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

TOITUMISALANE TEAVE

Toote netokaal: 28 g

Portsjonid konteineri kohta: 60

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Aktiivsed koostisosad 1 portsjon % RI*
C-vitamiin 240 mg 300
Raud 30 mg 214
Vitamiin B6 18 mg 1286
Foolhape 800 µg 400
Vitamiin B12 50 µg 2000

*RI – Reference intake