Allahindlus!

OstroVit VITAMIN D3 + K2 + CALCIUM (90tabs)

Original price was: 5,80 €.Current price is: 3,00 €.

3 laos

Kirjeldus

OstroVit Vitamiin D3 + K2 + kaltsium on looduslikest toorainetest saadud vitamiinide koompleks. K2-vitamiin MK-7 on K2-vitamiini vorm, mida meie keha omastab suurimal määral. See saadakse traditsioonilisest Jaapani kääritatud sojaoa tootest, mis on saadud bacillus subtilis natto bakterite kääritamise tulemusena.

D3-vitamiini nimetatakse eluvitamiiniks – see mõjutab peaaegu kõigi kehasüsteemide ja organite nõuetekohast toimimist. Koos K2-vitamiiniga tugevdab see luusüsteemi tugevdavat toimet. See stimuleerib kaltsiumi ja fosfori imendumist soolestikus, mis lisaks mõjutab luude ja hammaste õiget mineraliseerumist. Sellel on lihasjõudu suurendav toime ja see takistab lihaskoe kadu, kiirendab rasvapõletust ja toetab kehakaalu langetamise protsessi.

K2-vitamiin on vajalik organismi normaalseks funktsioneerimiseks, reguleerib vere hüübimisprotsessi ning lisaks mõjutab see normaalse luutiheduse säilimist. See vastutab kaltsiumi õige transpordi eest verest luukoesse, mis võimaldab teil säilitada terved ja tugevad luud ning suurendada nende vastupidavust lagunemisele.

Kaltsium on vajalik tervete luude ja hammaste säilitamiseks ning aitab kaasa ka lihaste korralikule toimimisele. Kaltsium aitab lisaks kaasa õigele vere hüübimisele ja õige energiavahetuse säilitamisele. See element aitab säilitada õiget närviülekannet.

OstroVit Vitamiin D3 + K2 + Kaltsium sisalduvate koostisosade omadused:

  • Suurendab luude ja hammaste mineraliseerumist
  • D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori õigele imendumisele/kasutamisele
  • D-vitamiin aitab kaasa lihaste õigele talitlusele
  • D-vitamiin toetab immuunsüsteemi toimimist
  • Osaleb rakkude pooldumise protsessis
  • See aitab kaasa tervete luude ja hammaste säilimisele ning aitab kaasa ka lihaste korralikule talitlusele.

Kasutamine

KASUTAMINE: Kasutage 1 portsjon (2 tabletti) päevas enne sööki.

Enne kasutamist on soovitatav teha 25- (OH) D vereanalüüs ja konsulteerida oma arstiga.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana. Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad, imetavad naised, inimesed, kes võtavad K-vitamiini antagoniste (nt varfariin ja atsenokumarool) sisaldavaid antikoagulante. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISAINED: Kaltsiumkarbonaat (kaltsium), mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid; kolekaltsiferool (vitamiin D), menahhinoon-7 (vit. K) bakterist Bacillus subtilis natto.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

TOITUMISALANE TEAVE

Toote netokaal: 128 g

Portsjonid konteineri kohta: 45

Portsjoni suurus: 2 tabletti

Aktiivsed koostisosad 1 portsjon % RI*
Kaltsium:  750 mg 94
– kaltsiumkarbonaat  1875 mg
K-vitamiin  100 µg 133
D-vitamiin  50 µg / 2000 IU 1000

*RI – Reference intake