OstroVit VITAMIN B12 METHYLOCOBALAMIN SPRAY (30ml)

7,90 

2 laos

Kirjeldus

OstroVit Pharma Vitamiin B12 Methylocobalamin on kaasaegne pihustatav toidulisand, mis on mõeldud kõigile neile, kes soovivad hoolitseda oma immuunsüsteemi ja veresoonkonna eest. Tänu mugavale keele alla kasutatavale vedelikule imendub toode kiiremini kui pillid ja seda on lihtne kasutada. Kas jääte sageli haigeks, tunnete end alati väsinuna või pearinglusena või tunnete, et teie sõrmed surisevad või ei söö liha? Täienda oma igapäevast dieeti OstroVit Pharma Vitamiin B12 Methylokobalamiiniga!

OstroVit Pharma Vitamiin B12 Metülokobalamiin – kellele?

Metülokobalamiin, mis on B12-vitamiini aktiivne vorm, on orgaaniline keemiline ühend, mis on vajalik igas organismis. B12-vitamiini peamiseks allikaks on loomse päritoluga tooted, mistõttu peaksid seda kasutama eelkõige veganid ja taimetoitlased. Metülokobalamiini märkimisväärne defitsiit kimbutab ka gastriiti põdevaid eakaid, tselluakia, megaloblastilise aneemia ja mao- või niudesoole operatsioonide läbinud inimesi.

Metülokobalamiini puudus on üks sagedasemaid vitamiinipuudus. Kahjuks on selle põhjuseid väga raske kindlaks teha ja paljud inimesed ei mõista, et nende sümptomid tulenevad madalast B12-vitamiini sisaldusest. Sina võid olla üks neist! Valige OstroVit Pharma vitamiin B12 metüülkobalamiin, kui:

 • teie nahk on kahvatu
 • olete alati väsinud
 • tunne, kuidas sõrmed surisevad
 • teil on raskusi liikumisega
 • tunnete sageli pearinglust
 • teie tuju on erinev
 • haigestub sageli

Omadused:

Vitamiin B12 sprei kujul on pakkumine kõigile inimestele, kes soovivad näha toote parimaid tulemusi. Vastupidiselt pillidele ja kapslitele ei nõua see pingutust, seega sobib see suurepäraselt vanematele inimestele, kellele ei meeldi neelata.

Toidulisandi peamised omadused:

 • VERERAKU TOODANGU REGULEERIMINE – B12-vitamiin stimuleerib punaste vereliblede tootmist, tänu millele võitleb aneemia vastu ja mõjutab tõhusalt hapniku transporti teie organismis.
 • TOETUS IMmuunsusele – Metülokobalamiin soodustab immuunsüsteemi toimimist. Tänu sellele paraneb teie immuunsus ja te haigestute harva.
 • TOODE VEGANILE – Toidulisand on soovitatav kõigile veganitele. Kui te ei söö liha ja loomset päritolu tooteid, peate regulaarselt võtma B12-vitamiini toidulisandina!
 • PEREKASTI – üks pudel toidulisandit sisaldab koguni 282 üksikportsjonit vitamiini. See muudab toidulisandi piisavaks kogu perele. Regulaarsel kasutamisel piisab tootest mõnekuuliseks toidulisandiks.

Kasutamine

KASUTAMINE: Enne kasutamist loksutada korralikult. 1 taotlus üks kord päevas. Soovitatav on preparaati doseerida keele alla. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete allergiline mõne toote koostisosa suhtes. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

PARIM ENNE: vaata pakendi põhja. Tarbida 2 kuu jooksul pärast pakendi avamist. Hoida toatemperatuuril, suletud anumas, kuivas kohas. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Täiteaine: glütserool; puhastatud vesi, metüülkobalamiin (vitamiin B12).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Aktiivsed koostisosad 1 doos % RI*
Vitamiin B12 100 µg 4000

*RI- Reference intake