Allahindlus!

OstroVit STANDARD WPC80.EU (900g)

15,00 

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

WPC80.eu on soovitatud neile, kes tahavad kiirelt lihasmassi ja —jõudu kasvatada. See toode on tehtud ultrafiltratsiooni tehnika käigus, kus kontsentreerunud proteiinifraktsioon vadakust on kontsentreeritud enne varasemat piimasuhkru ja -rasva eraldumist. Vadakuvalgu kontsentraat sisaldab rikastavat aminogrami ja ainult vadakupäritolu proteiinifraktsioone, mis teeb toote ideaalseks kasvatamaks lihasmassi. Tänu suurepärasele aminohappele kogunevad välistekkeliselt (sealhulgas hargnenud aminohappe ahel BCAA). See toode on suurepärane nii anabolismi kui antikatabolismi puhul. Kõrge proteiinisisaldust muudab Ostrovit WPC80.eu hiilgavalt sobivaks kõrge proteiinitasemega dieedile ja kaalulangetusele. Toode WPC80.eu ei ole kasutanud ühtegi keelatud koostisosa ja toodet ei peeta kahjulikuks.

Kasutamine

Võtta 1 portsjon (30g) ja segada see 250ml piima või veega, juua 1-3 portsjonit päevas, või vastavalt vajadusele. Pakend sisaldab mõõtelusikat.

Teave: Toode sisaldab magustajaid. Mitte kasutada kui teil on allergia mõne toote koostisosa vastu. Sisaldab piimasaaduste allergeene. Mite kasutada raseduse ja imetamise ajal. Hoida kuivas ja jahedas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Hoiatused: Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Mitte kasutada toodet mitmekesise dieedi asendajaks. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Mitte tarbida  kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

Koostisosad: Vadakuvalgu kontsentraat, aroom, (šokolaad – šokolaadimaitse, vanill – vanillimaitse, maasikas – maasikamaitse, tiramisu – tiramisumaitse, banaan – banaanimaitse, sarapuupähklid – sarapuupähklimaitse, metsmarjad – metsmarjade maitse), rapsiseemneletsitiini pulber (emulgaator – lahustuv valmistis), sool (kontrollmaitse), sukraloos (magustaja).

Nutrition Facts

Active ingredients  Per 100 g For a portion % RI*
Energy value 1645 kJ/398 kcal 494 kJ/117 kcal 6
Fat 5.7 g 1.7 g 2
– including saturated fatty acids 0.5 g 0.1 g 1
Carbohydrates 7.7 g 2.3 g 1
– including sugar 2.8 g 0.8 g 1
Protein 77 g 23 g 46
Salt 0.81 g 0.24 g 4

*RI – Reference intake

Lisainfo

Maitse

Cappuccino, Maasikas, Pistaatsia