Allahindlus!

OstroVit PHARMA FOR RELAXATION (60caps)

5,00 

4 laos

Kategooria:

Kirjeldus

OstroVit Pharma For Relaxation on toidulisand, mis sisaldab lõõgastavaid koostisosi. Tänu gamma-aminovõihappe ja L-teaniini kombinatsioonile ning kolmele looduslikule taimeekstraktile ühes tootes – ashwagandha juur, aasiapärane pennywort ja kuldjuur, vähendab toidulisand tõhusalt stressi ja vähendab pingeid. Kas lähete sageli närvi ja soovite stressirohke olukordadega paremini toime tulla? Valige OstroVit Pharma For Relaxation toidulisand.

Kellele OstroVit Pharma For Relaxation on mõeldud?

OstroVit Pharma For Relaxation toidulisand on toode kõigile neile, kes ei suuda stressiga hästi toime tulla või puutuvad kokku stressiolukordadega. Toidulisand demonstreerib rahustavaid omadusi ja toetab ka hallolluse toimimist – aitab paremini meeles pidada ja toetab mälu. Samuti tunnete end vähem väsinuna ja teil on rohkem tegutsemisjõudu.

OstroVit Pharma For Relaxation toidulisand aitab teil stressiolukordadega paremini toime tulla. Valige see toode, kui:

 • teil on stressirohke elustiil
 • lähete sageli närvi
 • ei saa hakkama närvilisusega
 • teil on foobiad
 • elada pidevas stressis

Omadused:

Igaüks tegeleb olukordadega, mis tekitavad temas stressi. OstroVit Pharma For Relaxation toidulisandi regulaarne kasutamine aitab teil nendega hõlpsamini toime tulla, nii et te ei pea muutuma emotsionaalseks ja närviliseks.

Toidulisandi peamised omadused:

 • RIKAS KOOSTIS – Kuue erineva toimeaine kombinatsiooniga toidulisand toetab teie närvisüsteemi.
 • IGAPÄEVASELT VÄHEM STRESSI – toidulisandi regulaarne kasutamine on garantii stressi eest kogu päeva vältel igas olukorras.
 • KOGNITIIVSETE FUNKTSIOONIDE TOETUS – toidulisand tagab meelerahu ning parandab mälu ja keskendumisvõimet. Samuti võib see aidata teil kergemini uinuda.
 • MUGAV KASUTAMINE – Kasutades toidulisandit kapslites, vabanete neelamisprobleemidest ja teate, et iga annus sisaldab sama palju toimeaineid.

OstroVit Pharma aktiivsed koostisosad lõõgastumiseks

 • Gamma-aminovõihape (GABA) – pärsib närvisüsteemi rakkude tegevust, mistõttu on pinge- ja hirmutunne piiratud. See näitab lõõgastusomadusi. See aitab teil kergemini uinuda.
 • L-teaniin – lõõgastab. See võib leevendada närvilisust ja stressi. See paneb sind tundma vähem väsinuna.
 • Ashwagandha juure ekstrakt – toetab närvisüsteemi tööd. See aitab paremini toime tulla stressirohke olukordadega. See alandab ärevust. See tagab kiirema taastumise.
 • Aasia pennywort ekstrakt – rahustab närve ja neutraliseerib ärevust. See paneb olulised asjad kiiremini meelde.
 • Kuldjuure ekstrakt – see on stressivastases võitluses hindamatu. See toetab meeldejätmist ja õppimist.

Kasutamine

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

HOIATUS: Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete allergiline mõne toote koostisosa suhtes. Toodet ei tohi tarvitada koos rahustite, uinutite või epilepsiavastaste ravimitega ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Gamma-aminovõihape (GABA), L-teaniin, ashwagandha juure ekstrakt (7,2% withanoliide, 1% alkaloide ja 0,25% vitaferiin A), Aasia pennywort ekstrakt (10% triterpeenid, sh 2% asakosiide, 6% madekassosiide, 2 % asiatikosiide B), Rhodiola rosea juure ekstrakt (1% salidrosiidid), kapsli kest (mahuaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

TOITUMISALANE TEAVE

Toote netokaal: 44 g

Portsjonid konteineri kohta: 30

Portsjoni suurus: 2 kapslit

Aktiivsed koostisosad 1 portsjon
Gamma-aminovõihape (GABA) 500 mg
L-teaniin 250 mg
Ashwagandha juure ekstrakt (7,2% withanoliide, 1% alkaloide ja 0,25% vitaferiin A) 139 mg
Aasia pennywort ekstrakt (10% triterpeenid, sealhulgas: 2% aasiasiide, 6% madekassosiidi, 2% aasiasosiidi B) 300 mg
Rhodiola rosea juure ekstrakt (1% salidrosiidid) 100 mg