Allahindlus!

OstroVit MAGNESIUM CITRATE 400mg + B6 (90tabs)

4,00 

10 laos

Kirjeldus

Magnesium Citrate 400 mg + B6 on toidulisand, mis sisaldab kergesti omastatavat magneesiumi ja B6-vitamiini. See on mõeldud neile, kes otsivad igakülgset tuge oma lihastele ja luudele – eriti kui nad on füüsiliselt ja vaimselt aktiivsed.

Magnesium Citrate 400 mg + B6 on kaasaegne toidulisand aktiivsetele inimestele, kes soovivad tagada oma organismi optimaalse toimimise.

  • Toode sisaldab palju magneesiumi ja B6-vitamiini kergesti omastatavates vormides.
  • Valem on koostatud vastavalt ELis kehtivatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Millised on 400 mg + B6 magneesiumtsitraadi omadused?

Aktiivsed koostisosad:

  • magneesiumtsitraat (400 mg) – kergesti omastatav magneesiumi vorm, mis toetab luude, lihaste ja kognitiivsete funktsioonide õiget tööd
  • B6-vitamiin – soodustab immuunsussüsteemi funktsioone, punaste vereliblede sünteesi, õiget ainevahetust ja säästvat hormoonide tasakaalu

Kasutamine

Võtke 1 portsjon (3 tabletti) päevas enne magamaminekut.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Ärge kasutage toodet mitmekülgse toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislikud eluviisid. Ärge tarbige, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad ja imetavad naised ei tohi toodet võtta. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Toitumisalane teave

KOOSTIS: sidrunhappe magneesiumisoolad (magneesium), täiteaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid; püridoksiinvesinikkloriid (vit. B6).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, koorikloomi, kalu.

Nutrition Facts

Active ingredients Per portion % RI*
Magnesium 400 mg 107
Vitamin B6 15 mg 1071

*RI – Reference intake