OstroVit GLUTAMINE (500g)

17,00 

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

OstroVit Glutamiin on tippklassi täiustatud toidulisand, mis sisaldab ainult ühte koostisosa, milleks on L-glutamiin. Täiendus oli kavandatud nii, et see vastaks ka kõige nõudlikumate tarbijate ootustele. See ei sisalda tarbetuid kangutajaid ja täiteaineid ning tänu täiustatud mikroniseerimistehnoloogiale on aine suurepäraselt killustatud.

L-glutamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub endogeensete aminohapete rühma. Seda iseloomustavad paljud bioloogilised funktsioonid kui lämmastiku transportija või glutatiooni ja nukleotiidide sünteesi eelkäija. See on üks substraate glükoneogeneesi protsessis.

OstroVit Supreme Pure Glutamine omadused

* Tugevdab immuunsust ja taastumist pärast rasket füüsilist ettevalmistust.

* Ideaalne vahend meie lihaste glükogeeni sünteesi parandamiseks.

* See toetab immuunsussüsteemi ja soolestiku talitlust

Kasutamine

Segage osa 5 g (1 kühvel) 100–150 ml vees või mahlas. Treeningpäevadel joo kaks portsjonit päevas, üks kohe pärast ärkamist, teine ​​portsjon pärast treeningut. Trennivälistel päevadel juua üks portsjon pärast ärkamist

HOIATUS: Ärge ületage soovitatud päevaraha. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge tarbige, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ega imetavad emad. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISAINED: L-glutamiin. *Toode võib sisaldada piima (sealhulgas laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, muna, koorikloomi, kalu.