OstroVit CREATINE MONOHYDRATE (500g)

27,90 

4 laos

Kategooria:

Kirjeldus

OstroVit Creatine Monohydrate on tippklassi ühekomponendiline kreatiinmonohüdraadi toidulisand, millel on suurepärane farmatseutiline mikroniseerimise tase. Kreatiin on laialt tuntud ja kasutatav toidulisand. Selle tõhusust on kinnitanud arvukad teaduslikud uuringud. See tagab parema lihaskoe kasvu, tõhusa regeneratsiooni ja energia pikemaks, tõhusamaks ja raskemaks treeninguks.

  • Pakendis 500 g kreatiinmonohüdraati
  • Pakis 200 portsjonit
  • 1 lusikas päevas
  • Ainult üks koostisosa, ei mingeid tarbetuid täiteaineid

Kreatiin monohüdraat

Kreatiin on orgaaniline keemiline ühend, mis esineb looduslikult inimkehas. Tavaliselt tarnitakse seda loomsete saadustega, nagu liha, munad või kala. Selle kasulik toime põhineb lihtsal mehhanismil, mis vabastab energiat kõrge energiaga ATP (adenosiintrifosfaat) molekulide kujul läbi fosfokreatiini lagunemise lihastes. Hoolimata sellest, et kreatiini sisaldab ka toit, on ainus viis lihaseid 100% kreatiiniga küllastada, seda pidevalt täiendada.

OstroVit kreatiinmonohüdraadis sisalduvate koostisosade omadused:

Kreatiinmonohüdraat on sportlastele kahtlemata ülitõhus ja ohutu toidulisand. Sellel on mitmeid väärtuslikke omadusi, mis parandavad lihaste tööd, kuid avaldavad ka aju- või südamelihase kaitsvat toimet. Allpool on loetelu kreatiini lisamise eelistest:

  • Arvukad metaanalüüsid tõestavad, et selle võtmine suurendab meie jõudu ja treeningvastupidavust
  • Suurendades fosfokreatiini hulka lihastes, suurendab see meie energiapotentsiaali varusid
  • Lihasrakkudes veepeetust tekitades loob see ideaalse anaboolse keskkonna – suuremad lihased
  • Suudab tõhusalt parandada meie heaolu ja üldist rahulolu meie ajule suunatud otsese tegevuse kaudu
  • Uuringud on näidanud, et kreatiini kasutavatel inimestel on lihaskoe moodustumine suurem kui inimestel, kes seda ei kasutanud.
  • Osaleb aktiivselt glükogeeni resünteesis.

Kasutamine

SOOVITATAV KASUTUS: Lisage 2,5 g (1/2 lusikatäit) 100–150 ml vette või mahla.

Treeningpäevadel joo kaks portsjonit päevas, üks kohe pärast ärkamist, teine ​​pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel joo üks portsjon päevas pärast ärkamist.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust tarbimiseks. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Ei sobi neerufunktsiooni kahjustusega inimestele. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISAINED: Kreatiin monohüdraat

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

TOITUMISALANE TEAVE

Toote netokaal: 500 g

Portsjonid konteineri kohta: 200

Portsjoni suurus: 2,5 g

Toimeained 100 g portsjoni kohta 1 portsjon
Kreatiin monohüdraat 100 g 2500 mg
– sealhulgas kreatiin 88 g 2200 mg