OstroVit BRAINTUS FOCUS (90caps)

8,90 

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

OstroVit Braintus Focus on toidulisand, mille toimeained toetavad aju õiget tööd. OstroVit Braintus Focuse valem sisaldab koguni 9 hoolikalt valitud toimeainet, mis aitavad teil mälu ergutada, korralikult kontsentreeruda ja energiat saada. Õppige neid paremini tundma ja kasutage uusi võimalusi.

OstroVit Braintus Focus on kaasaegne toidulisand. See toode on mõeldud inimestele, kes vajavad terviklikku meele stimuleerimist.

Kellele on mõeldud OstroVit Braintus Focus?

OstroVit Braintus Focus on must-have, kui soovite teha järgmist.

*parandada keskendumisvõimet, et saaksite uut teavet tõhusamalt omandada ja paremini toime tulla töö- ja eraelus

*nautida energiat, et pikad ja tegusad päevad enam teile mureks ei ole

* õppida tõhusamalt ja rohkem meelde jätta

* paremini toime tulla stressiga, mis saadab sind enne tähtsat eksamit

* parandada meeleolu

OstroVit Braintus Focus koosneb koguni 9 toimeainest, mis loomulikult toetavad teie meele õiget tööd.

Guaraanaseemneekstrakt – see on kofeiini looduslik allikas. See aitab vähendada füüsilist ja vaimset väsimust ning toetab igakülgselt teie aju tööd. See aitab teil parandada mälu ja keskendumisvõimet ning suurendada energiat.

L-türosiin – see toetab organismi prokognitiivseid funktsioone, see tähendab kontsentratsiooni, mälu ja uue teabe hankimist. See aitab teil vähendada nii füüsilise ja vaimse väsimuse kui ka kroonilise stressi ja kurnatuse tagajärgi.

L-teaniin – see suurendab keskendumisvõimet ja lõõgastumist. See viib stressi vähenemiseni, mis võib näiteks kaasneda rasket õppimist või tähtsa uuringu jaoks toppimist.

Sasi-vesikaak (Bacopa Monnieri) ekstrakt – see toetab igakülgselt aju kognitiivseid funktsioone, see tähendab mälu, keskendumisvõimet ja teabe omandamise oskusi. See aitab teil vähendada stressi mõju, kui teete palju füüsilist pingutust. See on looduslik antioksüdant, mis kaitseb teid vabade radikaalide eest.

Ashwagandha juureekstrakt – Ashwagandha on Ayurvedas kasutatud läbi aegade. See hõlbustab meeldejätmist ja viivitab vananemisprotsessi.

Roosijuureekstrakt – see suurendab aju kognitiivseid protsesse, eriti mälu ja keskendumisvõimet, samuti aitab teil piirata negatiivset reaktsiooni stressile.

Koliini bitartraat – see aitab teil heas tujus püsida ja toetab meeldejätmist. See soodustab organismi detoksikatsiooni.

Ženšenni juureekstrakt – sellel on positiivne mõju õppimisele ja meeldejätmisele. See kaitseb teid ka stressi eest.

Vitamiin B6 – see mõjutab väsimuse ja väsimuse vähenemist ning toetab närvisüsteemi ja vaimsete funktsioonide õiget toimimist.

Kasutamine

KASUTAMINE: Tarbige 1 portsjon (3 kapslit) päevas. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatud päevaraha. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge tarbige, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Seda toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad naised ega imetavad emad. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTIS: Kapsli kest (täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos), guaraanaseemneekstrakt (22% kofeiini – 55 mg), L-türosiin, L-türosiin, Bacopa ekstrakt (50% bakosiide), Ashwagandha juureekstrakt (7,2% withanoliide, 1% alkaloidid ja 0,25% vitaferiin A), Rhodiola rosea juureekstrakt (1% salidroosiide), koliinibitartraat, ženšenni juureekstrakt (20% ginsenoside), vitamiin B6 (püridoksaal 5′-P-5-P-fosfaat).

* Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, koorikloomi, kalu.

Nutrition Facts

Active ingredients Per portion % RI*
Guarana seed extract 250 mg
– including 22% coffeine 55 mg
L-tyrosine 200 mg
L-theanine 200 mg
Bacopa extract (50% bacosides) 150 mg
Ashwagandha root extract 135 mg
Rhodiola rosea root extract (1% salidrosides) 100 mg
Choline bitartrate 100 mg
Ginseng root extract (20% ginsenosides) 100 mg
Vitamin B6 (pyridoxalo 5′-phosphate P-5-P) 18 mg 1268

*RI – Reference intake