Activlab HOT SPORT DRINK (1000g)

8,00 

Kirjeldus

HOT SPORT DRINK – Isotoonilise joogi kontsentraat

*Üks parimaid isotoonilise joogi kontsentraate

*Täiendab keha elektrolüüdide, vitamiinide ja süsivesikutega

*Sisaldab L-karnitiini

HOT SPORT DRINK – pulbrilise isotoonilise joogi kontsentraat korvamaks kulutatud vedelikku, elektrolüüte, süsivesikuid, L-karnitiini ja vitamiine. Eriti soovitatav tarvitada intensiivse ja pikaajalise füüsiliste treeningu korral. HOT on üks parimaid loodud isotoonilise joogi kontsentraatidest pidades silmas sportlasi ja aktiivse füüsilise tegevusega inimesi. Ta aitab taastada keha vedelikke palju suuremas ulatuses kui puhas vesi. Tänu oma koostisainete täpsele suhtele parandab HOT märkimisväärselt vaimset keskendumisvõimet ja füüsilise pingutuse tõhusust. Ta soodustab vee imendumist ja aitab säilitada selle õiget tasakaalu organismis, varustab ta lihaseid energiaga, suurendades seega nende füüsilist sooritusvõimet. Lisatud L-karnitiin suurendab tunduvalt (kahekordistab) kehalise treeningu ajal põletatud kalorite hulka.

 SOOVITATAV: *Enne füüsilist koormust – umbes 500 ml vedelikku (1 tund enne trenni). *Treeningu ajal – umbes 1000 ml (iga trennitunni kohta). *Peale treeningut – rohkem kui 500 ml vedelikku (2 tundi peale trenni).

Kasutamine

Lahustada 12g kontsentraati 200ml vees. Lahustada 37g kontsentraati 500ml vees.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: maltodekstriin, glükoos, happesuse regulaator (sidrunhape), florouring, L-karnitiin, vitamiinid (L-askorbiinhape, nikotiinamiid, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, retinüülatsetaat, kolekaltsiferool, D-pantotenaadi kaltsium, püridoksiinvesinikkloriid, ribo) flaviin, thiami mononitraat, pteroüülmonoglutamiinhape, D-biotiin, fenokinoon, tsüanokobalamiin) ja mineraalid (naatriumkloriid, kaaliumkloriid, karbonaat, magneesium, kaltsiumfosfaat), magusaine E 950, värvained: E104 (sidrun, greip, oranž), E110 ( oranž), E124 (kirss) – võib kahjustada laste aktiivsust ja kontsentratsiooni, E162 (greip). Toode võib sisaldada sojaube, nisu ja pähkleid. Sisaldab suhkrut ja magusainet.

Lisainfo

Maitse

Apelsin, Sidrun