Tellimisinfo

Kuidas tellida?

Toodete tellimine Sport Is Life e-poest on lihtne ja mugav.

Soovitud toote tellimiseks vajutage tootelehel või tootel kuvatavale „LISA OSTUKORVI“ nupule ning Teie ostukorvi sisu täiendatakse automaatselt lehe üleval paremas servas. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel ostma.

Ostukorvis olevaid tooteid saate vaadata, kui liigute või vajutate allolevale ostukorvi nupule/ikoonile:

Toodete kogust saab muuta, kui sisestate ostukorvis lahtrisse “KOGUS”, arvu, kui palju antud toodet soovite tellida ning vajutate nupule “UUENDA”. Vajadusel saab tooted ostukorvist eemaldada (“Eemalda”: ). Enne täielikku tellimuse vormistamist kontrollige kindlasti üle, kas tellimusse said esitatud õiged tooted, maitsed ning täpne soovitud kogus.

Tellimuse lõplikuks vormistamiseks suunatakse Teid “KASSA”‘sse, kus on vajalik täita kõik tärniga märgitud väljad – kuid enne väljade täitmist, saate valida, kas soovite tellimust esitada “Esita tellimus külalisena” või “Loo uus konto”:

“Esita tellimus külalisena” – Teie andmeid ei registreerita www.sportnislife.ee e-poe andmebaasi, vaid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja arve koostamiseks. Teile ei looda www.sportnislife.ee e-poodi kasutajanime, mille tõttu ei tekitata ka eraldiseisvat kasutajakontot, mis annab eelise näha oma Tellimuste ajalugu ning Soovide nimekirja.

“Loo uus konto” – Teie andmed registreeritakse www.sportnislife.ee e-poe andmebaasi, millega omakorda tekitatakse Teile eraldiseisev kliendikonto (“Teie konto”). Te valite endale unikaalse www.sportnislife.ee e-poe kasutajanime, millega sisselogimisel, saate näha oma Tellimuste ajalugu ning Soovide nimekirja.

Kui olete valinud endale sobivaima tellimuse esitamise viisi, vajutage nupule “Jätka” (“Esita tellimus külalisena”) või “Logige sisse” (“Loo uus konto” & “Oman juba kontot” valikud) ning järgmises etapis sisestage palun Maksja andmed, ära tuleb täita kõik tärniga märgitud väljad: Eesnimi, Perenimi, E-post, Telefon, Aadress, Linn, Postiindeks, Riik & Maakond.

Kui Maksja andmed sisetatud vajutage taaskord nupule “Jätka” ning Teid suunatakse edasi etappi Kohaletoimetamise aadress (kui kohaletoimetamise aadress on sama, mis maksja aadress, siis märkige linnuke “Minu kohaletoimetamise ja arve aadress on samad.” teksti ette etapis Maksja andmed ning Teid suunatakse koheselt etappi Kohaletoimetamise viis, vajutades nupule “Jätka”).

Etapis Kohaletoimetamise viis valige endale kohaletoimetamise viisiks Itella SmartPOST pakiautomaat ning palun valikust kindlasti märkida pakiautomaat, kust soovite oma tellimust kätte saada.

Makske pangalingi abil (valige Teile sobiv pangalink) Montonio makseviisiga tasumisel, valige palun antud Teile sobilik pangalink ehk vajutage panga logo ikoonile, millise panga pangaligi abil soovite oma tellimuse eest tasuda ning vajutage nupule “Jätka” (Enne, kui saate “Jätka” nupule vajutada, peate nõustuma Sport Nutrition OÜ (www.sportnislife.ee) veebipoe Müügitingimused & tagastus dokumendiga, seega kui olete müügitingimused läbi lugenud, märkige sinna linnuke ja vajutage nupule “Jätka”), peale nupule “Jätka” vajutamist suunatakse Teid viimasesse etappi “Kinnitage tellimus”, kust saate oma tellimuse veel üle kontrollida – kui kõik sobib, vajutage nupule “KINNITA TELLIMUS”, peale mida suunatakse Teid vastava panga pangalingi leheküljele, mille valisite eelnevalt ja kust saate nüüd oma tellimuse eest tasuda  – tehke valitud pangalingi abil makse ning vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”, peale mida suunatakse Teid tagasi e-poodi www.sportnislife.ee, kus Teid täname eduka ostusoorituse eest (Teie poolt sisestatud e-posti aadressile on ka saadetud maksekinnitus, koos arvega: kui ülekande sooritasite edukalt kuvatakse tellimuse staatuseks “Makstud”, kui ei õnnestunud, siis “Maksmata” – “Maksmata” staatuse korral võite teha tellimuse meie e-poest uuesti või maksta “Maksmata” staatusega arve ja meid sellest e-posti teel teavitada).

Maksmine arvega makseviisi puhul, peate samuti tutvuma ja nõustuma Sport Nutrition OÜ (www.sportnislife.ee) veebipoe Müügitingimused & tagastus dokumendiga, seega kui olete müügitingimused läbi lugenud, märkige sinna linnuke ja vajutage nupule “Jätka”. Teid suunatakse edasi viimasesse etappi “Kinnitage tellimus”, kust saate oma tellimuse veel üle kontrollida – kui kõik sobib, vajutage nupule “KINNITA TELLIMUS”, peale mida suunatakse Teid www.sportnislife.ee e-poe leheküljele, kus täname Teid tellimuse eest. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile peatselt arve e-posti teel tellimusel märgitud e-posti aadressile. Arve saate tasuda pangaülekandega. Kaup pannakse teele koheselt peale raha laekumist Sport Nutrition OÜ kontole.

Kauba eest palume tasuda Sport Nutrition OÜ arveldusarvele (IBAN) EE862200221047641023 (Swedbank).

Maksekorraldusele märkige palun kindlasti arve number.

Hinnad meie veebipoes on esitatud eurodes (€) ning sisaldavad käibemaksu vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale käibemaksumäärale 20%.

Arve on kehtiv 7 päeva. Kui selle aja jooksul pole arvet tasutud, eeldame, et klient on tellimusest loobunud.

Lisaküsimuste või kommentaaride puhul, võtke palun meiega julgelt ühendust: info@sportnutrition.ee.