Tellimine & kliendikaart

PÜSIKLIENT:

* Saab kõikidele toodetele -10% allahindlust.

* E-poest tellides (valides ostukorvist "Kasutage kliendikaarti", peale mida sisestage lahtrisse „Sisestage oma kliendikaardi number:“ oma kliendikaardi number ja vajutage nupule "Kasutage kliendikaarti" - Teie ostukorvi kuvatakse Teie kliendikaardisoodustus ning saate jätkata oma tellimiseprotsessi vajutades nupule "Vormistage tellimus").

* Kliendikaardi saab,  tellides e-poest tooteid vähemalt 50€ eest.

NB! Püsikliendi soodustus hakkab kehtima alates järgmisest tellimusest e-poest!

       Kliendikaardi soodustus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.

 

TELLIMISINFO:

Kuidas tellida?

Toodete tellimine Sport Nutrition OÜ (www.sportnutrition.ee) e-poest on lihtne ja mugav.

Soovitud toote tellimiseks vajutage tootelehel „LISAGE OSTUKORVI“ nupule ning ostukorvi sisu kuvatakse automaatselt lehe üleval paremas ääres. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel ostma.

Ostukorvis olevaid tooteid saate vaadata, kui vajutate ostukorvi nupule:

Toodete kogust saab muuta, kui sisestate ostukorvis lahtrisse "Kogus", arvu, kui palju antud toodet soovite tellida ning vajutate nupule "Uuenda" (). Vajadusel saab tooted Ostukorvist eemaldada ("Eemaldage": ). Enne täielikku tellimuse vormistamist kontrollige kindlasti üle, kas tellimusse said esitatud õiged tooted, maitsed ning täpne kogus.

Tellimuse lõplikuks vormistamiseks suunatakse Teid "Kassasse", kus on vajalik täita kõik tärniga märgitud väljad - kuid enne väljade täitmist, saate valida, kas soovite tellimust esitada "Esita tellimus külalisena" või "Loo konto":

"Esita tellimus külalisena" - Teie andmeid ei registreerita www.sportnutrition.ee e-poe andmebaasi, vaid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja arve koostamiseks. Teile ei looda www.sportnutrition.ee e-poodi kasutajanime, mille tõttu ei tekitata ka eraldiseisvat kasutajakontot, mis annab eelise näha oma Tellimuste ajalugu ning Soovide nimekirja.

"Loo konto" - Teie andmed registreeritakse www.sportnutrition.ee e-poe andmebaasi, millega omakorda tekitatakse Teile eraldiseisev kliendikonto ("Teie konto"). Te valite endale unikaalse www.sportnutrition.ee e-poe kasutajanime, millega sisselogimisel, saate näha oma Tellimuste ajalugu ning Soovide nimekirja.

Kui olete valinud endale sobivaima tellimuse esitamise viisi, vajutage nupule "Jätka" ("Esita tellimus külalisena") või "Logige sisse" ("Loo konto") ja järgmises etapis sisestage palun Maksja andmed, ära tuleb täita kõik tärniga märgitud väljad: Eesnimi, Perekonnanimi, E-post, Telefon, Aadress 1, Linn, Postiindeks, Riik & Maakond.

Kui Maksja andmed sisetatud, liikuge edasi etappi Kohaletoimetamise aadress (kui kohaletoimetamise aadress on sama, mis maksja aadress, siis märkige linnuke Minu kohaletoimetamise ja arve aadress on samad. teksti ette etapis Maksja andmed ning Teid suunatakse koheselt etappi Kohaletoimetamise viis), vajutades nupule "Jätka".

Etapis Kohaletoimetamise viis valige endale mugavaim kohaletoimetamise viis, meie kahe valiku vahel: Itella SmartPOST (Tellimusel märkida pakiautomaat, kust soovite tellimust kätte saada.) või CargoBus (Postiteenuse puhul saadame paki lähimasse CargoBus esindusse, palun täpsustage võimalusel "Kassa" valiku juures "Kohaletoimetamise viis" kommentaaridesse, millisesse CargoBus esindusse oma pakki soovite kätte saada.).

NB! Transporditasu 3€ (eurot) lisandub igale tellimusele, juhul kui tellimus ei ületa summat 30€ (eurot), mille puhul on KOHALETOIMETAMINE TASUTA.

Kui olete ära valinud Kohaletoimetamise viisi, vajutage nupule "Jätka" ning suundute etappi Makseviis, kust saate valida kahe makseviisi vahel: Maksekeskus (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danske Bank, Krediidipank) või Maksmine arvega. Enne, kui saate "Jätka" nupule vajutada, peate nõustuma Sport Nutrition OÜ (www.sportnutrition.ee) veebipoe Müügitingimustega, seega kui olete müügitingimused läbi lugenud, märkige sinna linnuke ja vajutage nupule "Jätka", mis suunab Teid tellimuse viimasesse etappi "Kinnitage tellimus".

Maksekeskus (http://www.maksekeskus.ee/) makseviisiga tasumisel, valige palun antud makseviis "Maksekeskus (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danske Bank, Krediidipank)" ning vajutage nupule "Jätka" (Enne, kui saate "Jätka" nupule vajutada, peate nõustuma Sport Nutrition OÜ (www.sportnutrition.ee) veebipoe Müügitingimustega, seega kui olete müügitingimused läbi lugenud, märkige sinna linnuke ja vajutage nupule "Jätka"), peale nupule "Jätka" vajutamist suunatakse Teid viimasesse etappi "Kinnitage tellimus", kust saate oma tellimuse veel üle kontrollida - kui kõik sobib, vajutage nupule "Kinnitage tellimus", peale mida suunatakse Teid Maksekeskus maksevahendaja leheküljele, kust saate valida pangalingi, mille abil oma tellimuse eest soovite tasuda - valige sobiv pangalink, tehke valitud pangalingi abil makse ning vajutage nupule "Tagasi kaupmehe juurde", peale mida suunatakse Teid tagasi e-poodi www.sportnutrition.ee, kus Teid täname eduka ostusoorituse eest (Teie poolt sisestatud e-posti aadressile on ka saadetud maksekinnitus, koos arvega: kui ülekande sooritasite edukalt kuvatakse tellimuse staatuseks "Makstud", kui ei õnnestunud, siis "Maksmata" - "Maksmata" staatuse korral võite teha tellimuse meie e-poest uuesti või maksta "Maksmata" staatusega arve ja meid sellest e-posti teel teavitada).

Maksmine arvega makseviisi puhul, peate samuti tutvuma ja nõustuma Sport Nutrition OÜ (www.sportnutrition.ee) veebipoe Müügitingimustega, seega kui olete müügitingimused läbi lugenud, märkige sinna linnuke ja vajutage nupule "Jätka". Teid suunatakse edasi viimasesse etappi "Kinnitage tellimus", kust saate oma tellimuse veel üle kontrollida - kui kõik sobib, vajutage nupule "Kinnitage tellimus", peale mida suunatakse Teid www.sportnutrition.ee e-poe leheküljele, kus täname Teid tellimuse eest. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile peatselt arve e-posti teel tellimusel märgitud e-posti aadressile. Arve saate tasuda pangaülekandega. Kaup pannakse teele koheselt peale raha laekumist Sport Nutrition OÜ kontole.

Kauba eest palume tasuda Sport Nutrition OÜ arveldusarvele (IBAN) EE862200221047641023 (Swedbank).

Maksekorraldusele märkige palun kindlasti arve number.

Hinnad meie veebipoes on esitatud eurodes (€) ning sisaldavad käibemaksu vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale käibemaksumäärale 20%.

Arve on kehtiv 7 päeva. Kui selle aja jooksul pole arvet tasutud, eeldame, et klient on tellimusest loobunud.

Lisaküsimuste või kommentaaride puhul, võtke palun meiega julgelt ühendust: info@sportnutrition.ee.

2017 © Sport Nutrition OÜ | info@sportnutrition.ee | +372 56 918 807
maksekeskus SEB Swedbank LHV Danske Nordea Krediidipank Disain & Arendus: BluCloud Interactive