Klienditugi: +372 56 918 807
Kui tellite üle 30€ eest, on kohaletoimetamine tasuta!
 

DE LUXE GEINER (3000g)

  • 29.00€

Maksudeta: 24.17€

Lisa soovide nimekirja

Lisa võrdlusse

DE LUXE GEINER (3000g)

Saadavus: Laos

Kaubamärgid ACTIVLAB

Mudel: gea-lux

DE LUXE GAINER - on hoolikalt kokkusobitatud kombinatsioon vadakuproteiinist ja komplekssetest süsivesikutestrikastatuna petipiimapulbriga.

DELUXEGAINER pakub toitainete optimaalset koostist perioodil, mil kalorivajadus on suurem. Proteiin aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.   
Igas annuses on 20% proteiini.

 

KASUTAMINE: Lahustage 100 g (4 triiki mõõtekulbitäit) 200 ml vees või piimas. Tarvitage segu kord päevas, eelistatavalt toidukordade vahel või pärast füüsilisi pingutusi.

 

KOOSTISOSAD: Maasikas: maltodekstriin, vadakuproteiini kontsentraat (piimast), lõhna- ja maitseained, maasikapulber 0,1%, paksendaja: ksantaankummi, magustaja: suklaroos, värv: peedipulbri mahlakontsentraat. 

 

Vanilje: maltodekstriin, vadakuproteiini kontsentraat (piimast), petipiimapulber (piimast), lõhna- ja maitseained, vaniljepulber 0,1%, paksendaja: ksantaankummi, magustaja: suklaroos, värv: karoteen.


Šokolaad: maltodekstriin, vadakuproteiini kontsentraat (piimast), petipiimapulber (piimast), kakaopulber, lõhna- ja maitseained, šokolaaditükid 0,1%, paksendaja: ksantaankummi, magustaja: suklaroos, värv: ammooniumkaramell.