Klienditugi: +372 56 918 807
Kui tellite üle 30€ eest, on kohaletoimetamine tasuta!
 

BCAA XPRESS (280g)

  • 15.90€

Maksudeta: 13.25€

Lisa soovide nimekirja

Lisa võrdlusse

Scitec Nutrition BCAA XPRESS (280g)

Saadavus: Out Of Stock

Kaubamärgid SCITEC NUTRITION

Mudel: bcs-xpres2

Sildid:  aminohappedaminohapeamino acidaminos

BCAA XPRESS - Asendamatute BCAA Aminohapete jook

Joogipulber Leutsiini, Isoleutsiini ja Valiiniga

 

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) on oluline rühm asendamatuid aminohappeid mis koosnevad Leutsiinist, Isoleutsiinist ja Valiinist. BCAA'd on ühed üheksast asendamatust aminohappest inimesele, sest meie keha ei suuda neid ise toota. Nende ainus allikas on meie igapäevane toit või toidulisandid. Teisalt, need moodustavad 35% asendamatutest aminohapetest lihaste valkudes. Leutsiin, Isoleutsiin ja Valiin on asendamatud aminohapped, mida saame tarbides valku erinevatest allikatest. 

BCAA'd või samuti tarbida kui toidulisandit, eriti soovitatud intensiivsete treeningute või füüsilise töö toetamiseks. 

BCAA XPRESS  sisaldab 2:1:1 suhtega Leutsiini, Isoleutsiini ja Valiini ja kuna see on pulber-joogi kujul, vedelana, võib see imenduda kiiremini kui tableti kujul. Samut saab seda mugavalt rüübata treeningu ajal.

KASUTUSJUHEND: Segage 1 portsjon (7 g, maitsestamata: 5g) 250ml vee või mõne muu eelistatud vedelikuga ja loksutage korralikult! Kasutage enne, peale või treeningu jooksul, või siis mis tahes muul ajal enne magamaminekut. Parima lahustuvuse saavutab siis kui lasta sel seista mõnda aega peale segamist! Kasutage seda toodet tavatoidule lisaks, et saavutada tervislik ja tasakaalustatud dieet. Toode ei ole mõeldud asendama tavatoitu.

 

KOOSTISOSAD: Õuna: L-leutsiin, happesuse regulaator (veevaba sidrunhape), L-isoleutsiin, L-valiin, maitse (Apple), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), dekstroos, linnaseekstrakt (odrast), värvus (riboflaviin).

Cola-Laimi: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, dekstroos, maitse (Cola), happesuse regulaator (veevaba sidrunhape), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värv (sulfiid-ammoniaagi karamell).

Roosa limonaad: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, happesuse regulaator (veevaba sidrunhape), maitse (roosa limonaad), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvus (puna punane).

Mango: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, Maitse (Mango), happesuse regulaator (DL-õunhape), paksendaja (ksantaankummi), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvus (päikeseloojangukollane FCF *).

 Pirn: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, Maitse (pirn), happesuse regulaatorid (DL-õunhape, veevaba sidrunhape), paksendaja (ksantaankummi), magusained (sukraloos, atsesulfaam K). Apelsini L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, Maitse (oranž), happesuse regulaator (DL-õunhape), paksendaja (ksantaankummi), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvus (peedi mahl, kurkum) , Carmoisine *).

Melon: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, Maitse (melon), happesuse regulaator (DL-õunhape), paksendaja (ksantaankummi), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvid (Riboavin, päikeseloojangukollane FCF * )

* Võib kahjustada laste aktiivsust ja tähelepanu.