Klienditugi: +372 56 918 807
Kui tellite üle 30€ eest, on kohaletoimetamine tasuta!
 

Sport Nutrition - toidulisandid võitjatele

Sport Nutrition veebipood - kvaliteetsete toidulisandite müük


Sport Nutrition pakub laia valikut kvaliteetseid, erinevate tootjate toodetud toidulisandeid, alustades proteiinidest, süsivesikutest, kaalutõstjatest, energiabatoonidest, shokolaadidest ning aminohapetest, lõpetades BCAA pulbrite, rasvapõletajate, trennisegude, testosterooni buusterite ning treeningvarustusega.

Kui Teie eesmärk on kehakaalu langetamine, lihasmassi suurendamine või mõlemad, olete õiges kohas - meie kogenud meeskond ning valdkonnaspetsialistid aitavad Teil leida lühima tee elu parima füüsilise vormini.

Dmitri Uiba - liikumine on elu

Te ei pruugi seda teada, kuid lisaks sellele, et tegemist on nii Sport Nutritioni näo, vaimu kui ka hingega, on selle mehe puhul tegemist ka maailmatasemel sportlasega, kelle nimel mitu tiitlit. Palun saage tuttavaks - Dmitri Uiba.

Uiba alustas enda karjääri vabamaadlusega, liitudes kohaliku maadlusklubiga 8-aastaselt. Ehkki oma kaalukategoorias oli tegemist absoluutse tshempioniga, sai Uiba 13-aastaselt aru, et on võimeline veelgi enamaks, mispeale suunas ta oma aja ning energia “raua pumpamisele” ning kulturismile.

Tema edu sai tagasilöögi 2011. aastal, kui ta sattus mootorrattaõnnetusse.
Õnnetuse tagajärjed olid väga tõsised, sundides mehe pikaks ajaks voodisse lamama ja ka peale voodist tõustmist ratastooliga ringi liikuma.
Dmitri Uiba
Dmitri Uiba
See ei takistanud teda aga registreerumast aasta hiljem Leedus, Lätis ning Eestis toimunud kulturismivõistlustele ning kõigis kolmes võitu saavutamast. 2013. ning 2014. aastal suutis mees tulla Mister Universiumi võistlusel teisele kohale. Kaks aastat hiljem - aastal 2016 - sai ta teise koha Maailmameistrivõistlustel Türgis ning 2017. aastal sai Dmitri Uiba kulturismi Maailmameistrivõistlustel Hispaanias esikoha.

Lisaks sellele, et tegemist on motiveeritud ning sihikindla inimeseg, on õige toitumine - ja toidulisandid - tema edu juures suurt rolli mänginud.

Kui peaksite Uiba käest küsima, milline kombinatsioon toidulisanditest on viinud sellise tulemuseni, vastab ta tõenäoliselt, et “See on minu ärisaladus, kuid hea meelega aitan Teil leida oma.”

Meist

Sport Nutrition’i pakutavad kvaliteetsed toidulisandid on mõeldud nii professionaalsetele sportlastele kui ka niisama aktiivse eluviisi austajatele, kes huvitatud enda füüsilise vormi parandamisest, tugevdades seeläbi ka tervist ning parandades elujõulisust.

Kümme aastat kogemust ning hoolikalt valitud toidulisandid garanteerivad selle, et meie juures saavad rahuldatud ka kõige nõudlikumad soovid. Meie toidulisandid pärinevad erinevatest riikidest, olles toodetud range järelvalve all, et garanteerida nende kõrge kvaliteet.

Meie valikust leiade selliste kaubamärkide toidulisandid nagu Scitec Nutrition, OstroVit, Bladesport ja mitmed teised.

Toidulisandite kõrval pakume müügiks ka treeningvarustust ning -rõivaid.
Dmitri Uiba