Klienditugi: +372 56 918 807
Kui tellite üle 30€ eest, on kohaletoimetamine tasuta!
 

BLADE BCAA 7000 (500g)

  • 25.90€

Maksudeta: 21.58€

Lisa soovide nimekirja

Lisa võrdlusse

BLADE SPORT BCAA 7000 (500g)

Saadavus: Laos

Kaubamärgid BLADE SPORT

Mudel: bcb-7000

BCAA kõrge sisaldus - 6000mg igas portsjonis
Suur kogus L-glutamiini
Vitamiin B6 igas portsjonis
Suurepärane lahustuvus vees
Võimas maitse

BLADE BCAA 7000 on uus ja praktiline vorm BCAAst (branched-chain amino acid) koheselt tarvitatav jook 2:1:1 regeneratiivse suhtega (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin). See on asendamatu aminohape, mida meie keha ei suuda toota, nii et me saame seda ainult välisest allikast. Tootes on suur kogus L-glutamiini, mis toetab lihasproteiini metabolismi ja arendab lihase metabolismi, see kaitseb ihaskoe lagunemise eest ja mängib suurt rolli lihaste arengus. Need koostisosad on loodud töötama sünergias koos sinu tavalise proteiinitekkega, et hoida alal olemasolevat lihast ja stimuleerida uute lihaste kasvu. Lisaks toetab see ka glükogeeni taastamist.

Soovitatud kasutamine:

Üks portsjon = 2 mõõdulusikatäit (8g) – lahustada 200ml veega. Võib tarvitada 30 minutit enne treeningut, treeningu ajal ja koheselt pärast treeningut.

KELLELE ON LOODUD Blade bcaa7000?
Suur osa inimese lihastest koosneb BCAA-dest ja see on oluline aminohape, mida meie keha ei saa ise toota, seega me saame seda asendaa ainult välisallikatest saaduga. BLADE BCAA7000 pulber on mõeldud nii professionaalsetele- kui ka amatöörsportlastele, kes otsivad alternatiivset allikat amino omandamiseks nende dieeti.

Koostisosad: L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, L-glutamiin, happesuseregulaator: sidrunhape, paakumisvastased ained: ränidioksiid, kaltsiumfosfaat; aroomid, magustaja: sukraloos, värvained: kinoliinkollane, indigokarmiin; vitamiin B6, püridoksiinvesinikkloriid. Kinoliinkollane: võib tekitada vastuefekti laste tegevuses ja tähelepanus.