Klienditugi: +372 56 918 807
Kui tellite üle 30€ eest, on kohaletoimetamine tasuta!
 

AMI-NO XPRESS (440g)

  • 28.20€

Maksudeta: 23.50€

Lisa soovide nimekirja

Lisa võrdlusse

Scitec Nutrition AMI-NO XPRESS (440g)

Saadavus: Laos

Kaubamärgid SCITEC NUTRITION

Mudel: ams-amino

Tulemuslikkust ja võhma suurendav treeningsegu

  • MIKRONISEERITUD AMINOHAPPED, BETAIIN, L-TSITRULIIN, BEETA-ALANIIN JA TEISED!
  • KÕRGED DOOSID JA TÄIESTI JA TÄIESTI SELGE MÄRGISTUS!

Purusta oma treeningsessioonid uue AMI-NO XPRESS seguga, mis on disainitud kõrge intensiivsusega treeninguteks! AMI-NO XPRESS on trenniajaks loodud formula 19 hoolikalt valitud aktiivse koostisosaga 4 erinevas maatriksis, mis on olulised mitmeile pikakestvusega treeningule! Betaiin on inimkehas metüülidoonor. Paljud olulised biokeeemilised protsessid toetuvad  Many important biochemical processes rely on metülatsioonile (nt methylation of homosüsteiini metülatsioon, et saada L-metioniin, mis on kreatiini osaks; ja on valgusünteesis protsessi algatav aminohape).
Me tegime kindlaks, et anname sulle mikroniseeritud aminohapped, mis imenduvad kiirelt, sealhulgas mikroniseeritud BCAA-d ja mikroniseeritud L-arginiin (lämmastikoksiidi ja kreatiini eelkäija). Ja kõigele sellele lisaks, lisasime me ka puhtal kujul L-tsitruliini (veelgi parem lämmastikoksiidi taseme tõstja!) koos õunhappe and L-arginiin alfa-ketoglutaariga (AAKG), mis on olulised vahendajad tähtsates metaboolsetes tsüklites. Kõik ekstra aminohapped, beeta-alaniin, vitamiinid ja mineraalid hoiavad sind vormis su raske ja kurnava treeningu ajal!
Fosfor ja vitamiinid B6, B12 soodustavad normaalset energiaainevahetust. Vitamiinid B9 ja B12 aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Vitamiin C aitab hoida immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist intensiivse trenni ajal ja pärast seda. Kasulik efekt saavutatakse võttes päevas 200mg (saadav AMI-NO XPRESSi ühes portsjonis) lisaks soovituslikule päevasele vitamiin C kogusele. Magneesium toetab normaalset lihasfunktsioneerimist ja valgusünteesi. Magneesium ja fosfor aitavad säilitada normaalseid luid. Kaalium toetab normaalset närvisüsteemi- ja lihasfunktsioneerimist ning aitab sälitada normaalset vererõhku.

 

Kasutusjuhend: Segada päevas 1 portsjon (22g) 500ml veega ja juua seda oma treeningu ajal.

Toidualane teave: Valmistatud keskkonnas, kus töödeltakse piima, muna, gluteeni, soja, pähkleid, sellerit, kala ja koorikloomi.

Hoiatus: Beeta-alaniin võib mõnel inimesel tuua kaasa ohutu, ajutise kipitustunde nahal. Kasutage seda toodet koos tervisliku, tasakaalustatud dieediga, mitte selle asendusena. Hoida lastele kättesaamatus kohas! PÄEVAST DOOSI MITTE ÜLETADA!

Koostisosad: Virsiku jäätee: veevaba betaiin, mikroniseeritud L-leutsiin, lõhna- ja maitseained (virsik, must tee), kaaliumdivesinikfosfaat, L-tsitruliin, beeta-alaniin, DL-õunhape, mikroniseeritud L-Isoleutsiin, mikroniseeritud L-valiin, glütsiin, L-glutamiin, L-türosiin, tauriin, mikroniseeritud baas L-arginiin, happesuseregulaator (tsitrushappe anhüdraat), magustajad (sukraloos, atsesulfaam-k), L-Arginiin alfa-ketoglutaar 2:1, magneesiumkarbonaat, L-askorbiinhape, värvaine (ammooniumkaramell), püridoksiin HCl, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin.